Новини
https://lms.e-school.net.ua/
https://osvita.diia.gov.ua/
Канікули завершуються. Другий навчальний семестр починається 11 січня 2021 року.
Зверніть увагу на те, що у зв'язку із запровадженням у країні жорсткого карантину заради боротьби з поширенням коронавірусу навчання буде дистанційним.
Навчання проходитеме за допомогою платформи Google Meet, домашні завдання в електронних щоденниках та групах класів.
Успіхів та до зустрічі у класах!
Шановні батьки та учні
Відповідно до рекомендацій районної комісії з питань техногенної - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 04.11.2020р., у зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, наш заклад переходить на дистанційну форму навчання з 0️⃣9️⃣.1️⃣1️⃣.2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣ по 2️⃣0️⃣.1️⃣1️⃣.2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣ ( включно).
Звертаємося до батьків та учнів –
організуйте, по можливості, зв'язок з інтернетом для навчання дітей.
З кожним учнем зв'яжеться класний керівник та вчитель-предметник і нададуть роз'яснення!
Звертаємо увагу, що дистанційне навчання, це не "додаткові канікули", це навчання відповідно до розкладу і визначеного часу.
Шановні батьки, допоможіть дітям бути успішними та здоровими!
З повагою, адміністрація закладу!!!
27.10.2020 року на базі КОЗ "Виноградський НВК" відбулося зібрання учителів 3 класів НУШ шкіл - філій.
За круглим столом колеги поділилися враженнями, досвідом та особливостями навчання за новою системою.Обговорили питання особливостей оцінювання досягнень учнів та оформлення класного журналу.
У четвер 22 жовтня о 9:30 відбулася педагогічна рада на тему «Інструменти для роботи закладу освіти в умовах дистанційного навчання»
Питання, що розглядалися:
1. Вступ.
2. Zoom — сервіс для проведення відео конференцій, особливості практичного використання.
Розбір платформи "На урок".
Свиденко В.В.
3. Практичне застосування додатку Google Meets для проведення синхронного навчання.
Вініченко Н.В.
4. Координування діяльності учнів за допомогою месенджеру Viber. Корисні інтернет-платформи та посилання в інтернеті для вчителів початкових класів.
Логвінова С.М.
5. Робота в електронних журналах, онлайн – курси для підвищення кваліфікації вчителів.
Федоренко Ю.П.
6. Розділ «Мої класи» на «Всеосвіті», як зручний онлайн-інструмент, який допоможе сформувати змістове наповнення уроку, створити домашні завдання й відстежувати прогрес виконання завдань в режимі реального часу.
Федоренко Ю.П.
7. Суть та технології змішаного типу навчання під час дистанційної роботи школи.
О.М. Белікова.
8. Виховна робота в умовах дистанційного навчання.
Л.В. Марценюк.
9. Результативність взаємодії вчителя та учасників освітнього процесу при користуванні месенджером Viber.
В.О. Малюк
10. Підсумки засідання.
У КОЗ "Виноградський НВК" з 15 жовтня по 30 жовтня - осінні канікули.
Шановні батьки, з вашими дітьми перед виходом на канікули було проведено бесіду щодо попередження усіх видів дитячого травматизму під час канікул. Прохання проводити такі бесіди вдома та радити дітям дотримуватися правил поведінки для збереження їх життя та здоров'я. Закликаємо учнів та батьків завжди пам`ятати елементарні правила безпеки під час канікул.
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ І ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ УЧНІВ НА ОСІННІХ КАНІКУЛАХ
1. Необхідно бути обережним, уважним на вулиці, при переході дороги; дотримуватися правил дорожнього руху.
2. Дотримуватися правил техніки безпеки при прогулянках в лісі, на річці.
2.1. Забороняється розпалювати багаття.
2.2. Не купатися в холодну пору.
2.3. Бути обережними при відвідуванні лісового масиву.
2.4. Забороняється вживати в їжу малознайомі і незнайомі гриби і ягоди.
3. Необхідно дбати про своє здоров'я; проводити профілактичні заходи проти грипу і застуди, захворювання, спричиненими Covid-19.
4. Бути обережним при контакті з електричними приладами, дотримуватися техніки безпеки при включенні і виключенні телевізора, електричного праски, чайника і т.д.
5. Дотримуватися техніки безпеки при користуванні газовими приладами.
6. Дотримуватися часового режиму при перегляді телевізора і роботі на комп'ютері.
7. Дотримуватися техніки безпеки при роботі з колючими, ріжучими інструментами.
8. Бути обережним у поводженні з домашніми тваринами.
9. Забороняється перебувати на вулиці без супроводу дорослих після 21.00 години.
6 жовтня – Всесвітній день охорони природних місць проживання тварин і рослин. Це свято було засноване в 1979 році в рамках Бернської конвенції про збереження дикої природи і природних місць існування в Європі. Немає жодного місця на планеті, де б людина не відзначилася своїм негативним впливом. Наразі, темпи зникнення рослин і тварин значно зросли. Щодня з лиця Землі зникають понад 70 видів флори й фауни. А за останні 25 років біологічне різноманіття Землі скоротилось більш ніж на третину. Усе це відбувається за рахунок порушення довкілля, що спричинене – вирубкою лісів, осушенням боліт, розорюванням степів та перелогових земель, створенням водосховищ та ін. Звідси, постає питання «Про бездумне використання природи людством для задоволення власних потреб». Людина бере усе, й експлуатує як належне. А що дає взамін? Зараз ми вважаємо себе на Землі господарями, але з таким успіхом, у нас не буде майбутнього. Тому, цей день створений, для того щоб нагадати людству про те, що ми є лише частиною природи, а без останньої, існування на планеті – неможливе.
Міжнародний день миру відзначають у всьому світі з 1981 року за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства та вогню.
До 2001 року цей день відзначали кожен третій вівторок вересня, у день відкриття чергової сесії ООН. Проте, у резолюції від 7 вересня 2001 року Генеральна Асамблея ООН прийняла постанову, за якою з 2002 року святкування «Міжнародного дня миру» має проходити кожен рік в одну і ту ж дату – 21 вересня.
В Україні День миру встановлений Указом Президента від 05.02.2002 № 100/2002 «День миру» і відзначається щорічно 21 вересня – Міжнародний день миру.
Емблемою Міжнародного дня миру, є білий голуб з оливковою гілкою. Уперше цей символ був представлений на Всесвітньому конгресі прихильників миру, що проходив у Парижі в 1949 році.
Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат. Цей день присвячений ідеалам миру як у відносинах усередині держав, так і у відносинах між усіма державами, народами та покликаний змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити щось заради спокою на Землі.
Щороку в третю неділю вересня своє "професійне свято" відзначають татусі.
У 2020 році воно припало на сьогоднішню дату, 20 вересня.
День батька святкують у багатьох країнах. Загалом це відбувається двічі на рік – у третю неділю червня та у третю неділю вересня.
В Україні, наприклад, офіційне вшанування татусів відбувається саме в перший місяць літа.
Всенародний день батька наразі не є офіційним святом. Однак сьогодні кожен, хто цінує батькову любов і турботу, теплоту його дбайливих рук, має додаткову нагоду привітати рідну людину з Всенародним днем батька.